PROSTO, TANIO, skutecznie

Dystrybutor innowacyjnych produktów Last Shield do zwalczania owadow w Polsce. Produkcja stworzona w oparciu o najnowsze izraelskie technologie

 

Bestsellery

RABAT !

50%

specjalna oferta

Zniżki na specjalne zestawy

Tylko w sklepie internetowym

 

Ochroń siebie- Innowacyjna kontrola owadów

Nowa generacja kontroli owadów

Pułapki do wyłapywania,środki zabijające owady takie jak osy i szerszenie czy roztwory do malowania powierzchni, zwalczające muchy. Nasze produkty doskonale sprawdzą się we wszelkich budynkach inwentarskich, magazynach, miejscach użyteczności publicznej czy domach. Wybierz odpowiedni produkt i zabezpiecz siebie oraz bliskich przed niebezpiecznymi i uciążliwymi owadami.

W domu i ogrodzie

Nasze produkty są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych i są przyjazne dla środowiska.

W pomieszczeniach przemysłowych i branży gastronomicznej

Higiena oraz komfort w pracy

W przemyśle rolniczym i gospodarstwach hodowlanych

Skuteczne rozwiązania do zwalczania much, komarów, os oraz szerszeni. Sprawdzona skuteczność w trudnych warunkach pogodowych oraz na dużych powierzchniach

Co nas wyróżnia na tle innych?

 

Cała nasza produkcja jest całkowicie przyjazna oraz bezpieczna dla zwierząt, ludzi oraz otaczającego nas środowiska. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo duży wpływ na Matkę Ziemię ma branża zwalczania szkodników, dlatego przez cały czas opracowujemy nowe, przyjazne dla środowiska metody eliminowania uciążliwego problemu. Oferowana przez nas produkcja świetnie się sprawdza w trudnych warunkach pogodowych w Izraelu i krajach Bliskiego Wschodu oraz jest produkowana z uwzględnieniem wszystkich nowoczesnych wymagań jakościowych.

Ciągle się rozwijamy. Staramy się, aby skuteczne i jakościowe produkty do zwalczania owadów były dostępne dla każdego.

Produkcja Last-Shield pozytywnie wpływa na lepszą jakość Twojego życia, pracy, środowiska i jego percepcję oraz kształtuje bardziej przyjazną przestrzeń dla ludzi i zwierząt.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy dobrać odpowiednie środki oraz przedstawimy najlepszą ofertę dla Ciebie – prywatną lub biznesową.

“Testowałem jednorazowe pułapki na muchy i spray przeciwko komarom. Nareszcie wypoczynek w ogrodzie nie stanowi żadnego problemu!”

“Dzięki bezzapachowej przynęcie i pułapkom na muchy w sposób skuteczny i higieniczny udało mi się pozbyć much na farmie. Polecam.”

“Dziecko miało alergię na ukąszenia os. Odkąd używam pułapek na osy ten problem zniknął.”

Telefon

(48) 533 931 181

Przetwarzanie zamówienia

24 godziny od momentu złożenia zamówienia

Godziny obsługi

Od 10:00 do 17:00

Skontaktuj się z nami

1 + 5 =