KIM JESTEŚMY

Last Shield (Oren Pest Control Ltd)  jest wiodącą firmą w Izraelu w branży DDD, działającą od 1988 roku. Świadczy usługi zwalczania szkodników w szerokim zakresie już ponad 30 lat, a produkcja przeciwko uciążliwym owadom cieszy się dobrymi opiniami użytkowników na całym świecie.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Last Shield na terytorium Polski. Zajmujemy się świadczeniem usług oraz sprzedażą innowacyjnych środków przeciwko różnego rodzaju latającym owadom.

Od czego wszystko się zaczęło?

Nasza pierwsza znajomość z polskim rynkiem miała miejsce rok temu, kiedy to izraelski producent uzyskał pozwolenie oraz certyfikaty na wprowadzenie do obrotu szerokiej gamy produktów do zwalczania szkodników na rynku europejskim. Wraz z przedstawicielami firmy Last Shield braliśmy udział w wielu międzynarodowych targach, warto wspomnieć chociażby o Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu czy Międzynarodowych Targach Rolniczych w Poznaniu, dzięki czemu jesteśmy rozponawalną marką również w Polsce.

Nasza produkcja zdobyła uznanie wielu osób borykających się z problemem skrzydlatych szkodników i cieszy się dużym zainteresowaniem prawie na wszystkich rynkach Europy.

Co nas wyróżnia na tle innych?

Cała nasza produkcja jest całkowicie przyjazna oraz bezpieczna dla zwierząt, ludzi oraz otaczającego nas środowiska. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo duży wpływ na Matkę Ziemię ma branża zwalczania szkodników, dlatego przez cały czas opracowujemy nowe, przyjazne dla środowiska metody eliminowania uciążliwego problemu. Oferowana przez nas produkcja świetnie się sprawdza w trudnych warunkach pogodowych w Izraelu i krajach Bliskiego Wschodu oraz jest produkowana z uwzględnieniem wszystkich nowoczesnych wymagań jakościowych.

Ciągle się rozwijamy. Staramy się, aby skuteczne i jakościowe produkty do zwalczania owadów były dostępne dla każdego.

Produkcja Last-Shield pozytywnie wpływa na lepszą jakość Twojego życia, pracy, środowiska i jego percepcję oraz kształtuje bardziej przyjazną przestrzeń dla ludzi i zwierząt.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy dobrać odpowiednie środki oraz przedstawimy najlepszą ofertę dla Ciebie – prywatną lub biznesową.

Zapraszamy